Безпечні канікули: напередодні осіннього відпочинку поліцейські Мирнограда нагадали учням правила безпечної поведінки

Яка небезпека може підстерігати в інтернет-мережі, як поводитись вдома й на вулиці та що робити якщо виявив небезпечний предмет – розповів учням 9 класу ліцею «Гармонія» інспектор ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції Антон Сябрук.

Довгоочікувані канікули для школярів - це не тільки відпочинок, а ще й всілякі  розваги. Однак, саме у цей період багато дітей будуть проводити дозвілля самостійно. А спроба «дорослого та вільного життя» може обернутися для неповнолітніх прикростями, а іноді й бідою. Тому, щоб не допустити нещасних випадків у дитячому середовищі, правоохоронці напередодні канікул відвідують навчальні заклади та нагадують дітям прості правила безпечної поведінки.

Так, під час бесіди із дев’ятикласниками, Антон Сябрук роз’яснив правила, які учні повинні виконувати під час самостійного перебування вдома, на вулиці, громадських місцях, у друзів, на молодіжних дискотеках, у замкнутому просторі приміщень із чужими людьми та у транспорті.

Безпечні канікули: напередодні осіннього відпочинку поліцейські Мирнограда нагадали учням правила безпечної поведінки, фото-1

Говорили і про відповідальність неповнолітніх за вчинення адміністративних чи кримінальних правопорушень, а також  про права та обов’язки дітей і порядок звернення у разі їх порушення.

Інспектор ювенальної превенції розповів старшокласникам і  про пагубні звички, якими краще не захоплюватись.

Окремо торкнулись теми спілкування підлітків в мережі Інтернет. Співробітник поліції застеріг присутніх від небезпеки спілкування із незнайомими особами у всесвітній мережі та надав ряд рекомендацій і порад, як не стати жертвами такого виду правопорушення, а в разі виникнення складної ситуації, залишили для учнів контактну інформацію аби вони мали можливість особисто звернутись до правоохоронців по допомогу.

«Проводячи подібну роботу із підростаючим поколінням, я сподіваюсь, що нам вдасться змінити легковажне та безвідповідальне ставлення підлітків до життя, і вони стануть більш свідомими та законослухняними», - зауважив інспектор ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції Антон Сябрук.

Мирноград поліція діти канікули безпека
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии