Доступ к чистой воде - право каждого: жителей Донетчины просят поддержать петицию Президенту Украины

Доступ к чистой воде - право каждого: жителей Донетчины просят поддержать петицию Президенту Украины, Вера Карпова

Коллектив коммунального предприятия «Компания «Вода Донбасса» обращается к жителям Донецкого региона с просьбой поддержать инициативу международных гуманитарных организаций и подписать петицию Президенту Украины о принятии мер по обеспечению населения качественными услугами централизованного водоснабжения и водоотведения. Компания продолжает в таких сложных условиях обеспечивать питьевой водой население, но без поддержки каждого из вас нам невозможно поддерживать в надлежащем состоянии жизнедеятельность самого многочисленного региона. 

Текст петиции:

"Доступ до чистої води – право кожного і має бути забезпечено для всіх, хто постраждав від конфлікту в Україні. Україна, яку ми знаємо, є однією з найбільш мальовничих країн Європи. Це також місце, де нам пощастило мати доступ до базового водопостачання. Проте сьогодні внаслідок конфлікту понад 4.2 мільйони дітей, жінок та чоловіків у Донецькій і Луганській областях щодня стикаються з проблемами водопостачання. Водопроводи, насосні та фільтрувальні станції поблизу лінії розмежування, такі як Донецька фільтрувальна станція, регулярно пошкоджуються під час обстрілів. Починаючи з 2014 року, 25 відважних працівників галузі водопостачання отримали травми і 9 були вбиті, намагаючись здійснити важливий ремонт для покращення доступу до води вздовж лінії розмежування. Цієї зими без опалення та водопостачання можуть залишитися мешканці Маріуполя, Авдіївки, Волновахи, Донецька, Луганська, Торецька, Сєвєродонецька, Слов'янська та Краматорська. Доступ до чистої води – право людей в усьому світі, та має бути також можливим для всіх, хто постраждав від конфлікту в Україні".

Заява:

Враховуючи вже здійснені кроки, ми, що нижче підписалися, просимо відповідальні органи вжити всіх необхідних заходів, щоб:

• Чиста вода і водовідведення були доступними для всіх людей, що постраждали внаслідок конфлікту на Донбасі;

• Навколо ключових насосних та фільтрувальних станцій вздовж лінії розмежування було створено зону захисту; весь військовий персонал уникав випадкового обстрілу або пошкодження основної інфраструктури; а працівники галузі водопостачання працювали у безпечному середовищі та отримували підтримку, щоб доставляти необхідні послуги з водопостачання та водовідведення, а також здійснювати поточний ремонт вздовж лінії розмежування;

• Водні джерела та річки були захищені від випадкового забруднення через пошкодження і руйнування внаслідок конфлікту шламонакопичувачів, заводів чи установок з очищення стічних вод.

Регистрация - https://petition.president.gov.ua/registration

вода_донбасса водоснабжение донетчина петиция президент качество_воды
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25