Поліція попереджає: залишена без нагляду автівка – спокуса для крадіїв

Поліція попереджає: залишена без нагляду автівка – спокуса для крадіїв, Вера Карпова

Багато автовласників найбільше бояться автомобільних крадіжок. Але, дуже часто своєю безпечністю та неуважністю провокують такі крадіжки, залишаючи транспортні засоби на не охоронюваних площадках, у дворах багатоповерхових будинків, малолюдних місцях. Цим і користуються злодії.

Звичайно, законослухняні громадяни не відважаться на крадіжку бодай де і як би не зберігали власники свої автомобілі. Тож у списку потенційних крадіїв на першому місці знаходяться особи з кримінальним минулим. Саме ця категорія осіб вистежує і користується необачністю автовласників.

По кожному факту крадіжки, правоохоронці проводять цілий комплекс оперативних заходів, спрямованих на встановлення злочинців та притягнення їх до відповідальності за скоєне. Водночас й самим власникам слід ретельніше дбати про безпеку власного майна.

Якщо вам потрібно залишити автомашину на ніч, виберіть добре освітлене місце, що проглядається, бажано щоб таке місце було людним.

Віддайте перевагу зберіганню автомобілів на стоянках, які охороняються, подбайте про обладнання авто надійною сигналізацією.

На парковках біля торгівельних центрів ставте автомобіль в місцях, які знаходяться в огляді відеокамер.

Якщо ж крадіжка все-таки сталася, як найшвидше викличте поліцію. Постарайтеся не торкатися автомобіля, не сідати в салон до приїзду слідчо-оперативної групи, щоб зберегти залишені злодієм сліди.

Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25