• Главная
  • Трудовому колективу ДП «Мирноградвугілля» розповіли про новації веб-порталу ПФУ
16:18, 1 ноября 2018 г.

Трудовому колективу ДП «Мирноградвугілля» розповіли про новації веб-порталу ПФУ

Днями головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів №2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Ольга Ліщук провела зустріч з трудовим колективом Відокремленого підрозділу «Стандарт» Державного підприємства «Мирноградвугілля».

В ході зустрічі спеціаліст розповіла про зручність отримання послуг за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України, який дозволяє постійно бути в курсі новацій у сфері пенсійного забезпечення, вирішувати не виходячи з дому різноманітні питання пенсійного забезпечення, замовляти та отримувати довідки тощо.

Головний спеціаліст акцентувала увагу на тому, що через веб-портал можна отримати електронні документи з QR-кодом, які є такими ж правомірними, як і паперові аналоги. Перевіряється достовірність електронного документу з QR-кодом спеціалістами установ, через веб-портал електронних послуг ПФУ у розділі «Верифікація виданих документів».

Наприкінці зустрічі всі присутні були запрошені звернутися до територіального управління для реєстрації на веб – порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мирноград #веб_портал #ПФУ
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...