
12:16, 2 листопада 2018 р.
Представники місії ОБСЄ зустрінуться з головами незалежних профспілок на Донеччині
Сьогодні представники місії ОБСЄ мають зустрітися з головами незалежних профспілок у м.Селидове та обговорити питання своєчасної виплати заробітної плати. Про це повідомляє у Фейсбук голова НПГУ Михайло Волинець
Представникам ОБСЄ важливо почути відповідь на питання, що потрібно для того, щоб врятувати регіон? Також хочуть поспілкуватися щодо якості питної води у шахтарських регіонах.
Планується відвідати шахту «Курахівська», яка знаходиться неподалік лінії розмежування і відвідати родини шахтарів та побачити, як вони виживають в умовах несвоєчасної виплати зарплати.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:25
10 червня
Україна та ЄС окреслили умови майбутнього миру
П’ять ключових умов для миру
15:00
9 червня
08:45
9 червня
07:00
9 червня