• Главная
  • На блокпосту, неподалік міста Покровськ, організовано та проведено тактичні навчання
12:52, 5 ноября 2018 г.

На блокпосту, неподалік міста Покровськ, організовано та проведено тактичні навчання

На блокпосту, неподалік міста Покровськ Донецької області, організовано та проведено тактичні навчання з підрозділами патрульної служби поліції особливого призначення, зі складу Об'єднаних сил, щодо дій особового складу під час несення служи, а також виникнення надзвичайних (позаштатних) ситуацій на стаціонарних та мобільних блокпостах.

Так, 3 листопада, за участі інструкторів тренінгового центру Головного управління Національної поліції в Донецькій області відпрацьовано тактику дій поліцейських у разі здійснення водіями, спроби прориву через стаціонарний блокпост.

Поряд із цим, відпрацьовано дії особового складу у разі спроби злочинцями перетнути зону дії мобільного блокпосту, зокрема зі зброєю.

У той же час, інструкторами доведено тактику дій щодо порядку організації проведення перевірки великогабаритних транспортних засобів, на предмет перевезення заборонених предметів, насамперед зброї, боєприпасів і вибухівки, а також наркотичних речовин.

Під час проведення зазначених заходів, працівниками поліції використовувались новітні види техніки, що дають змогу перевіряти транспортні засоби із відображенням на електронних носіях важкодоступних місць.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#блокпост #Покровськ #тактичні #дії
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...