• Главная
  • В Мирнограді згадали день, коли були загублені десятки тисяч доль – день Батуринської трагедії
14:10, 5 ноября 2018 г.

В Мирнограді згадали день, коли були загублені десятки тисяч доль – день Батуринської трагедії

2-го листопада в Мирнограді провели героїко-патріотичні читання «Батуринська трагедія: дика розправа за прагнення волі».  

Слід зазначити, що працівники мирноградської Центральної міської бібліотеки підготували і провели лекцію для учнів 10-го класу ліцею «Гармонія». Під час лекції бібліотекар нагадала присутнім про один із найтрагічніших епізодів української історії - знищення російськими військами гетьманської столиці Батурин та жорстокої розправи над його захисниками та мешканцями 2 листопада 1708 року. За оцінками істориків жертвами масового вбивства стали від 11 до 15 тисяч містян.

Відвідувачі переглянули фрагменти документальних стрічок «Україна: лабіринти історії», «Батурин - козацько-гетьманська столиця», «Батуринська трагедія», прийняли участь у інтелектуальній вікторині «З історії українського козацтва».

"Батурин гетьманський - це гордість кожного українця. Він живе в серці кожного з нас і як біль. Саме Батурин дав усвідомлення необхідності боротьби за свою державу, за свої переконання. І сьогоднішня готовність українців захищати батьківщину формувалася тут - в Батурині, в Конотопі, в Крутах.", - зазначають у Відділі культури Мирноградської міської ради.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мирноград #история #лекция
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...