В Мирнограді обговорили питання забезпечення гарантій зайнятості неповнолітніх

Вчора, 6-го листопада в приміщенні Виконавчого комітету Мирноградської міської ради відбулося засідання міської міжвідомчої комісії з питань забезпечення гарантій зайнятості неповнолітніх, дітей - сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування.

«Основним завданням державних структур та громадських організацій є забезпечення зайнятості молоді, що є профілактикою бездоглядності та вчинення неповнолітніми неправомірних дій» - відкриваючи захід, наголосила заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючий справами Виконавчого комітету Мирноградської міської ради Наталія Маслова.

Загалом, членами комісії були обговорені питання забезпечення гарантій зайнятості неповнолітніх, а саме, дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Були заплановані профілактичні заходи щодо попередження дитячої злочинності, обговорені методи попередження найгірших форм дитячої праці, підведені підсумки з організації оплачуваних громадських робіт для неповнолітніх в канікулярний період 2018 року. 

Продовж літа 2018 року до громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру було залучено 17 неповнолітніх та створено 8 робочих місць. На оплату праці неповнолітніх з місцевого бюджету витрачено 66.3 тис. грн., зазначила спеціаліст 1-ї категорії відділу освіти Мирноградської міської ради Лариса Суховерхова.

«Організація таких робіт допомагає реалізувати бажання юнаків та дівчат працювати та отримувати гідну зарплату. Це є природнім прагненням для кожної юної людини, яка мріє про незалежність та самостійність у житті», - зауважила заступник директора Мирноградського міського центру зайнятості Галина Лагуніна.

Слід зазначити, що під час засідання присутні не тільки підвели підсумки року, що минає, але й намітили план дій на майбутній рік.

Мирноград дети комиссия
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25