• Главная
  • У Покровську чиновники і депутати написали Всеукраїнський радіо-диктант
Фото
14:39, 9 ноября 2018 г.

У Покровську чиновники і депутати написали Всеукраїнський радіо-диктант

Фото
У Покровську чиновники і депутати написали Всеукраїнський радіо-диктант

Сьогодні, 9 листопада, відзначається День української писемності та мови. З цієї нагоди у Покровську чиновники і депутати приєднались до написання Всеукраїнського радіо-диктанту національної єдності.

День української мови та письменності зібрав велику аудиторію у стінах ЗОШ №9. 

Начальник управління Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, керівники структурних організацій місцевого самоврядування, керівники організацій підприємств міста із задоволенням написали диктант, ще раз пересвідчившись в красі та величі української мови. 

Після диктанту всі присутні були у хорошому гуморі, більшість залюбки прийняли би участь у такій акції ще раз.

Всеукраїнський радіо-диктант національної єдності - це унікальна подія, яка відбувається на українському радіо до Дня української писемності та мови, який відзначається 9 листопада. Українська радіо розпочало акцію ще в 2000-му. З тих пір щороку слухачі можуть взяти участь у написанні та з'ясувати, наскільки добре знають мову. Як правило, текст - авторський, ексклюзивний, створений спеціально на замовлення Українського радіо відповідно до усіх правил і норм правопису - складається з близько 150 слів. Диктор читає його в прямому ефірі двічі. Кожен бажаючий може приєднатися до акції і написати диктант прямо з приймача.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Всеукраїнський #радіо-диктант #чиновники #Покровськ
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...