Требушкін та Брикалов у Києві беруть участь в обговоренні питань регіонального розвитку

Требушкін та Брикалов у Києві беруть участь в обговоренні питань регіонального розвитку, Анна Онипко

У понеділок, 12 листопада, у Києві проходить сьоме засідання Ради регіонального розвитку, яке проводиться під головуванням Президента України Петра Порошенка. Серед запрошених на захід міський голова Мирнограда Олександр Брикалов та мер Покровська Руслан Требушкін, які сьогодні знаходяться з робочою поїздкою у Києві.

"Сьогодні, 12 листопада 2018 беру участь у VII засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України П.О.Порошенка, м.Київ. Розглядаються питанння нової політики розвитку, правової держави, верховенства права, план дій на майбутнє, успіх в регіонах, масштабні інфраструктурні проекти", - написав Олександр Брикалов у Фейсбук.

Требушкін та Брикалов у Києві беруть участь в обговоренні питань регіонального розвитку, фото-1 Требушкін та Брикалов у Києві беруть участь в обговоренні питань регіонального розвитку, фото-2 Требушкін та Брикалов у Києві беруть участь в обговоренні питань регіонального розвитку, фото-3

В Україні продовжується процес децентралізації, спрямований на посилення фінансової бази, збільшення повноважень органів місцевого самоврядування. У цій ситуації особливу роль відіграють питання регіонального розвитку. Адже саме на місцях краще знають ті проблеми, які потребують першочергового вирішення.

У той же час без визначення головних напрямків регіонального розвитку, підтримки їх на загальнодержавному рівні місцевим громадам буде значно складніше розвиватися, вирішувати пріоритетні завдання. Саме тому міським громадам, органам місцевого самоврядування важливо, щоб їх думку чули у Києві, враховували при формуванні державної політики.

Цьому повинні сприяти такі заходи, як сьоме засідання Ради регіонального розвитку, яке проходить сьогодні у Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка. У ньому беруть участь керівники органів державної влади, місцевого самоврядування.

Мирноград Брикалов рада регіонального розвитку,
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25