• Главная
  • Мешканцям Мирнограду надали консультаційні послуги в агентському пункті
14:37, 13 ноября 2018 г.

Мешканцям Мирнограду надали консультаційні послуги в агентському пункті

13 листопаду 2018 року начальник відділу обслуговування громадян № 2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вікторія Козирева провела виїзний прийом громадян в агентському пункті м. Мирнограду.

Вікторія Козирева відповіла відвідувачам на питання про зростання пенсійних виплат з 1 грудня 2018 року у зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян, умови дострокового виходу на пенсію, призначення пільгових пенсій, зарахування стажу по спискам №1,2, доплату за понаднормативний стаж роботи.

Начальник відділу дала пояснення щодо отримання довідок з підтверджуючим QR-кодом, а саме: довідку про доходи пенсіонера, розмір пенсії, страховий стаж, які є аналогами паперових документів, підписаних відповідальними особами Пенсійного фонду України, повідомила про послугу веб-порталу.Майже всі питання, які порушувались громадянами на виїзному прийомі, вирішувались на місці. Але є такі, що потребують доопрацювання.

Також відвідувачам була надана інформація про дистанційні послуги за допомогою яких можна отримати консультацію з питань пенсійного забезпечення – це скайп-зв’язок та за допомогою телефону «Гарячої лінії».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ПФУ #Мирноград #прийом
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...