В Мирнограді співробітниками ПФУ було проведено виїзний прийом громадян в ЦОФ «Комсомольська»

Сьогодні, 14-го листопада начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 3 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Діана Кириченко провела виїзний прийом громадян в ЦОФ «Комсомольська» м. Мирнограда.

Діана Кириченко надала роз’яснення щодо умов реалізації права на пенсію того чи іншого виду, отримання надбавок до пенсії, проведення перерахунків пенсій з урахуванням стажу та заробітної плати, щодо перспектив підвищення пенсійних виплат в майбутньому, своєчасного відшкодування фактичних витрат на виплату пільгових пенсій за списком №1, підвищення пенсійного віку та збільшення загального стажу роботи для жінок, порядку призначення пенсії за вислугу років та особливостей розрахунку стажу. 

Наприкінці зустрічі начальник відділу нагадала працівникам ЦОФ «Комсомольська» про можливість добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, надання електронних послуг засобами Веб — порталу Пенсійного фонду України, а також негативні соціальні наслідки виплати заробітної плати «в конвертах».

Мирноград ПФУ прием
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25