• Главная
  • Руслан Требушкін: "Покровськ - яскравий приклад використання smart-технологій"
16:04, 16 ноября 2018 г.

Руслан Требушкін: "Покровськ - яскравий приклад використання smart-технологій"

Руслан Требушкін: "Покровськ - яскравий приклад використання smart-технологій"

Сьогодні, 16 листопада, мер Покровська Руслан Требушкін брав участь у першому регіональному форумі "Наука. Бізнес. Інновації", що проходить у Краматорську, та присвячений темі smart-міст та smart-регіонам.

Про це міський голова повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук.

"Мав за честь презентувати Покровськ, як яскравий приклад використання smart-технологій для покращення якості надання адміністративних послуг та рівня життя наших мешканців. Три роки тому ми поставили собі за мету зробити Покровськ інноваційним містом, підвищити ефективність роботи, автоматизувати процеси, які раніше виконувалися вручну і займали багато часу, отримати економічний ефект за рахунок оптимізації процесів, скорочення споживання енергоресурсів, створити нові інформаційно-комунікаційні канали спілкування з громадою", - пише у ФБ мер. 

"За три роки ми створили Контактний центр, працює система електронних петицій, впровадили систему енергоменеджменту та енергомоніторингу, веб-сервіс поіменного голосування, бюджет участі, реєстр комунальної власності та земельних ділянок, проект відкритих даних. Наразі працюємо над впровадженням електронної черги до дитячих садків, на ремонт доріг, покрівель, на отримання житла, а також проектів "Кабінет мешканця" та "Покровськ-безпечне місто".Ми відкриті і готові поділитися отриманим досвідом і напрацюваннями, тож запрошуємо вас до нас!SMART CITY - Покровськ!Донецька область - SMART REGION!", - акцентує Руслан Валерійович.

Руслан Требушкін: "Покровськ - яскравий приклад використання smart-технологій", фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Требушкін #форум #Краматорськ #Покровськ #мер
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...