У Покровську відзнаками Президента України нагородили військовослужбовців за участь в АТО

З оголошенням про мобілізацію до Збройних Сил України, з метою захисту своєї Батьківщини від ворожого вторгнення, багато наших земляків з гідністю виконали свійобов’язок перед державою.

На сьогоднішній день вони вже покинули лави ЗСУ, та успішно поповнили трудові колективи. Наша держава цінує своїх захисників, їх здобутки на ратній ниві гідно оцінив Верховий Головнокомандувач Збройних Сил України – Петро Порошенко.

16 листопада, у світлиці Покровсько - Ясинуватського об’єднаного міського військового комісаріату відбувся урочистий захід з нагоди нагородження військовослужбовців відзнаками Президента України за участь в антитерористичній операції.

У Покровську відзнаками Президента України нагородили військовослужбовців за участь в АТО, фото-1 У Покровську відзнаками Президента України нагородили військовослужбовців за участь в АТО, фото-2 У Покровську відзнаками Президента України нагородили військовослужбовців за участь в АТО, фото-3 У Покровську відзнаками Президента України нагородили військовослужбовців за участь в АТО, фото-4 У Покровську відзнаками Президента України нагородили військовослужбовців за участь в АТО, фото-5 У Покровську відзнаками Президента України нагородили військовослужбовців за участь в АТО, фото-6 У Покровську відзнаками Президента України нагородили військовослужбовців за участь в АТО, фото-7
Покровсько-Ясинуватський Військкомат
Покровськ військовий комісаріат нагороди участь АТО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25