Суддя Красноармійського міськрайонного суду взяла участь у VII Судовому форумі

15−16 листопада 2018 року суддя Красноармійського міськрайонного суду Донецької області Данилів Софія Вікторівна взяла участь у VII Судовому форумі «Судова система: глобальна та національна трансформація».

Захід організовано Асоціацією правників України спільно з проектами Ради Європи «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні» та «Підтримка виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини».

Метою заходу було обговорення із представниками судових інституцій, міжнародними та національними експертами актуальних питань, пов’язаних із функціонуванням судової системи в Україні. 

Учасники дискусії обговорювали проміжні результати та наступні кроки впровадження судової реформи в Україні, висновки міжнародних експертів Ради Європи щодо відповідності судової реформи в Україні стандартам та рекомендаціям Ради Європи, а також підсумки роботи Верховного Суду, забезпечення єдності судової практики, взаємодії з ЄСПЛ щодо питань отримання консультативних висновків, створення Вищого антикорупційного суду та Вищого суду з питань інтелектуальної власності, особливості процесу створення та початку роботи нових окружних судів, проведення конкурсного відбору на посади суддів до Верховного Суду, основні кадрові проекти Вищої кваліфікаційної комісії суддів України у 2018 році, перший досвід розгляду конституційних скарг та інші важливі питання, пов’язані з реформуванням судової системи.

Суддя Красноармійського міськрайонного суду взяла участь у VII Судовому форумі, фото-1
Красноармійський міськрайонний суд Донецької області
форум суддя Красноармійського суду
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25