Освітянам Мирнограда розповіли про зміни в пенсійному забезпеченні

16 листопада 2018 року фахівці Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели роз’яснювальну роботу для керівників шкільних, дошкільних закладів, а також відділу освіти Мирноградської міської ради в навчально-виховному комплексі ЗОШ I ступеня «Гімназія» м. Мирнограду.

Начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 3 Діана Кириченко ознайомила педагогів з етапами реформування пенсійної системи України та детально роз’яснила методологію призначення пенсій, врахування до стажу різних періодів роботи, особливості виходу на пенсію за вислугою років тощо.

Обговорювались також питання переліку посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років, особливості розрахунку стажу та порядок виплати грошової допомоги при виході на пенсію. У підсумках зустрічі начальник відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 Оксана Кирилова наголосила, що отримати інформацію з питань пенсійного забезпечення можна через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Освітян ознайомили з процедурою реєстрації для отримання доступу до персональних даних та всіма можливостями веб-ресурсу.

Освітянам Мирнограда розповіли про зміни в пенсійному забезпеченні, фото-1 Освітянам Мирнограда розповіли про зміни в пенсійному забезпеченні, фото-2 Освітянам Мирнограда розповіли про зміни в пенсійному забезпеченні, фото-3
освітянам ПФУ фахівці Мирноград
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25