• Главная
  • Як протидіяти домашньому насильству розповіли студентам місцевого інституту покровські правоохоронці
16:53, 20 ноября 2018 г.

Як протидіяти домашньому насильству розповіли студентам місцевого інституту покровські правоохоронці

У рамках проведення «Тижня права» в Індустріальному інституті відбулась зустріч співробітників Покровського відділу поліції із студентами, під час якої обговорили  питання прав людини у сімейних відносинах та протидія насильству в родинах.

Як протидіяти домашньому насильству розповіли студентам місцевого інституту покровські правоохоронці, фото-1

На початку зустрічі дільничні офіцери Покровського відділу поліції Станіслав Сапон та Олександр Батрак розповіли присутнім, що насильство в сім’ї є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. У більшості випадків протиправні дії проти когось із членів родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки. Подібні дії з боку насильника приводять до негативного фізичного, психічного та соціального стану здоров’я постраждалої особи чи кількох осіб, членів цієї родини. Як правило, найбільше страждають від сімейного насильства жінки та діти, про це свідчить статистика.

Далі правоохоронці більш детально розповіли про види насильства у сім’ях. Особливу увагу правоохоронці звернули на необхідність своєчасного виявлення та інформування поліції про наявність у родині будь-яких проявів насильства для скорішого попередження негативних наслідків. Правоохоронці звернули увагу присутніх на випадки, коли байдужість оточуючих призводить до тяжких наслідків для жертв домашнього насильства.

«Навіть звичайне телефонне повідомлення може врятувати чиєсь життя. Вчасно надана допомога є запорукою попередження злочину»,- зауважив дільничний офіцер Покровського відділу поліції Станіслав Сапон.

На завершення зустрічі студенти задавали питання та отримували вичерпні відповіді співробітників поліції.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#протидія #насильству #Покровськ #інститут
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...