
15:20, 20 листопада 2018 р.
Мирноградські поліцейські долучились до естафети за здоровий спосіб життя
5 кілометрів – саме таку відстань пробігли сьогодні зранку співробітники Мирноградського відділення поліції, прийнявши естафету за здоровий спосіб життя.

Даний захід започаткований за ініціативи заступника начальника Управління превентивної діяльності ГУНП в Донецькій області Олександра Віта та спрямований на популяризацію здорового способу життя серед громадян.


Не дивлячись на прохолодну погоду, сьогодні зранку мирноградські поліцейські успішно подолали відстань у 5 км.
Правоохоронці Мирноградського відділення поліції передають естафету своїм колегам з Торецька.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:25
10 червня
Україна та ЄС окреслили умови майбутнього миру
П’ять ключових умов для миру
15:00
9 червня
08:45
9 червня
07:00
9 червня