В Покровську відбулись збори покровських ветеранів та пенсіонерів МВС

Підбиття підсумків роботи за рік, обрання голови та ради ветеранів, обговорення проблемних питань та плани на новий рік - такі питання були обговорені під час під час зборів учасників Покровської первинної організації ветеранів та пенсіонерів МВС. На заході був присутній і голова спілки ветеранів Донецької області Олександр Рекун.

В Покровську відбулись збори покровських ветеранів та пенсіонерів МВС, фото-1

До покровської організації ветеранів та пенсіонерів МВС, яка діє в нашому місті вже більше 20 років, входить 108 активних колишніх правоохоронців. Всі вони тісно взаємодіють із співробітниками місцевого відділу поліції, з готовністю допомагають їм та приймають активну участь у наставництві молодих фахівців. Наразі покровську організацію ветеранів та пенсіонерів МВС очолює Олександр Анатолійович Іващенко.

І саме сьогодні в актовій залі Покровського відділу поліції відбулись щорічні збори Покровської первинної організації ветеранів та пенсіонерів МВС спільно із  головою спілки ветеранів Донецької області Олександром Рекуном. На розгляд було винесено три основні питання: звіт про роботу організації за поточний рік, обрання голови й ради ветеранів та вступ до ГО "Асоціації ветеранів МВС України".

Про виконану роботу перед своїми колегами звітував голова покровських ветеранів та пенсіонерів МВС Олександр Іващенко.  Він зауважив, що в цьому році у покровських ветеранів з’явився новий оновлений офіс, відремонтований завдяки підтримці місцевої влади, в якому буде створений музей красноармійської міліції та покровської поліції. Крім того, в цьому році відкрито дві пам'ятні меморіальні дошки правоохоронцям - Едуарду Аніщенко та Миколі Курінному, організовано культурно-масові поїздки до Соледару, Мар'янки, Нікольського монастирю. Олександр Анатолійович зазначив, що ветеранська організація постійно опікується та надає допомогу тяжкохворим пенсіонерам та родинам померлих ветеранів.

Під час розгляду питання стосовно обрання голови покровської ветеранської організації всі присутні в залі одностайно проголосували за діючого голову, зауваживши, що Олександр Іващенко має авторитет як серед ветеранів так і серед діючих працівників поліції.

По третьому питанню голова спілки ветеранів Донецької області Олександр Рекун розповів про роботу організації та відповів на всі питання, які задавали присутні пенсіонери. Голосуванням було прийнято рішення про вступ покровської первинної ветеранської організації до ГО "Асоціації ветеранів МВС України".

В кінці зустрічі були обговорені поточні питання та намічені плани на наступний рік.

В Покровську відбулись збори покровських ветеранів та пенсіонерів МВС, фото-2
В Покровську відбулись збори покровських ветеранів та пенсіонерів МВС, фото-3
В Покровську відбулись збори покровських ветеранів та пенсіонерів МВС, фото-4
В Покровську відбулись збори покровських ветеранів та пенсіонерів МВС, фото-5
В Покровську відбулись збори покровських ветеранів та пенсіонерів МВС, фото-6
Покровський відділ поліції
Покровськ ветерани МВС
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25