Покровські поліцейські навчають молодь правовій грамоті

З метою аби учні родинської ЗОШ №8 краще усвідомили, що вони є громадянами правової держави, інспектор ювенальної превенції Покровського відділу поліції Яна Смага провела з ними цікаву лекцію.

Покровські поліцейські навчають молодь правовій грамоті, фото-1

Співробітники поліції продовжують відвідувати навчальні заклади та розповідати школярам про їхні права та обов’язки, що передбачені законодавством. Адже в наш час дуже важливо знати та вміти застосовувати правові знання у повсякденному житті.

Так, вчора правовий урок відбувся в загальноосвітній школи № 8 м. Родинського Інспектор ювенальної превенції Покровського відділу поліції Яна Смага розповіла учням 9-го класу про права та обов’язки неповнолітніх, адміністративну та кримінальну відповідальність за вчинені правопорушення. Правоохоронець зауважила, що правопорушення, вчинені дітьми, не залишаються безкарними. За неналежне виконання обов’язків щодо виховання дітей до адміністративної відповідальності притягують батьків, а самих неповнолітніх порушників ставлять на облік.

Покровські поліцейські навчають молодь правовій грамоті, фото-2

Далі Яна Смага навела кілька прикладів проблемних ситуацій, коли порушувались права неповнолітніх і разом вони шукали шляхи вирішення. Школярів цікавило що таке «хуліганство» і як воно карається законом, а також а з якого віку можуть працювати діти в нашій країні.

«Під час таких заходів ми пояснюємо неповнолітнім про важливість правової обізнаності. Кожен громадянин повинен знати свої права і обов’язки, дотримуватись діючого законодавства та відповідати за свої вчинки. Зацікавленість учнів, яку ми бачимо під час таких правових уроків каже про те, що діти прагнуть знати яким чином держава захищає їхні права. Саме тому такі лекції триватимуть і надалі»,- зазначила інспектор ювенальної превенції Покровського відділу поліції Яна Смага.

Покровський відділ поліції
Покровськ поліція молодь правова грамота
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25