
16:20, 28 листопада 2018 р.
Для мирноградських школярів провели годину спілкування «Будь енергоефективним»
Сьогодні, 28-го листопада в мирноградській бібліотеці – філії №1 пройшла година спілкування «Будь енергоефективним». Бібліотекар Інтернет центру О.В. Єрьоменко ознайомила учнів 9-Б класу ЗОШ №10 з видами альтернативної енергії, енергії сонця та вітру, розповіла про використання її в будівлях.
Ведуча заходу організувала відео подорож від бюро Української Греко – Католицької Церкви з питань екології «Чиста енергія - чисте життя», провела хвилинку корисних порад, щодо використання енергії в побуті. Діти взяли активну участь у енергозберігаючій вікторині «Зелена хвиля». Школярі продемонстрували бачення того, як заощаджувати енергію та робити довкілля чистим.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:25
10 червня
Україна та ЄС окреслили умови майбутнього миру
П’ять ключових умов для миру
15:00
9 червня
08:45
9 червня
07:00
9 червня