• Главная
  • Акушери-гінекологи з Покровська та Мирнограда поділилися досвідом на регіональній нараді
17:00, 28 ноября 2018 г.

Акушери-гінекологи з Покровська та Мирнограда поділилися досвідом на регіональній нараді

Акушери-гінекологи з Покровська та Мирнограда поділилися досвідом на регіональній нараді

Вчора, 27 листопада, в місті Краматорськ відбулася нарада у заступника директора департаменту – начальника управління організації та розвитку медичної допомоги населенню Філіппової Н.Г. «Про хід виконання заходів щодо регіоналізації перинатальної допомоги в Донецькій області». Про це повідомляєтьсяу у Facebook на сторінці Департаменту Охорони Здоров'я Облдержадміністрації Донецької області.

Під час наради були розглянути наступні питання:

1. «Про хід виконання Регіональної програми «Репродуктивне та статеве здоров'я Донецької області» на 2018 - 2022 роки» (доповідав Дорошенко С.А. – начальник відділу лікувально – профілактичної допомоги дітям та матерям ДОЗ ОДА).

2. Впровадження та виконання принципів регіоналізації перинатальної допомоги в Донецької області (доповідав Ханча Ф.О. - головний позаштатний спеціаліст з акушерства та гінекології ДОЗ ОДА).

У нараді взяли участь більш 60 лікарів акушерів-гінекологів з міст Маріуполь, Волноваха, Селидове, Торецьк, Добропілля, Дружківка, Костянтинівка, Краматорськ, Слов’янськ, Лиман, Бахмут та Мар’їнського, Бахмутського, Слов’янського районів, в тому числі з Покровска та Мирнограда.

Завідуючий перинатального центру у складі Покровської ЦРЛ Іван Циганок доповів присутнім про організацію надання медичної допомоги роділлі, пологи у якої ускладнилися емболією навколоплідними водами.

А міський акушер-гінеколог з Мирнограда, розповів про організацію надання медичної допомоги вагітній з тяжкою патологію опорно-рухової системи та вираженим зниженням функції легенів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #Мирноград #Краматорськ #нарада #гінеколог #акушер
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...