• Главная
  • Мирноградським шахтарям розповіли про зміни у пенсійному забезпеченні
10:00, 29 ноября 2018 г.

Мирноградським шахтарям розповіли про зміни у пенсійному забезпеченні

Вчора, 28-го листопада начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №3 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Діана Кириченко провела виїзний прийом громадян у трудовому колективі підприємства шахта "5/6" ДП «Мирноградвугілля». 

Діана Кириченко ознайомила працівників зі змінами в пенсійному законодавстві протягом останніх двох років, згідно з якими важливою є своєчасна сплата страхових внесків та збільшення розміру заробітної плати, від яких залежить розмір пенсійних виплат, а головне – вік виходу на пенсію. Пенсіонери, які прийшли на прийом, цікавилися питанням перерахунку пенсій з 1-го грудня у зв'язку зі зростанням прожиткового мінімуму.

Представник Пенсійного фонду відповіла на усі запитання, що цікавили громадян, а також розповіла про інформаційні можливості Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду, зручну та доступну послугу з СМС-інформування для застрахованих осіб та пенсіонерів, можливість замовлення та користування електронними пенсійними посвідченнями.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мирноград #ПФУ #прием
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...