• Главная
  • У Покровську студенти ДонНТУ зустрілися з прокурором Олександром Щепіхіним
13:23, 29 ноября 2018 г.

У Покровську студенти ДонНТУ зустрілися з прокурором Олександром Щепіхіним

У рамках відзначення Всеукраїнського тижня права та Міжнародної акції «16 днів проти насильства» відбулась зустріч студентів Донецького національного технічного університету з керівником Красноармійської місцевої прокуратури Олександром Щепіхіним.

Керівник прокуратури розповів слухачам про діяльність органів прокуратури України у сфері запобігання і протидії злочинності, зокрема щодо сучасних методів боротьби з шахрайством, а також разом із студентами обговорив питання протидії насильству в сім’ї.

«Минулий рік став переломним у питаннях прав людини не лише в Україні, а й у всьому світі. Намагаючись вирішити проблему домашнього насильства, у грудні 2017 року Верховна Рада ухвалила закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству» без згадки про гендерні стереотипи. Прийнятий закон містить новий підхід (із використанням європейських стандартів) до боротьби з цим негативним явищем у суспільстві. Під домашнім насильством тепер розуміється будь-яка дія фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, а також погрози вчинення таких діянь», - зазначив Олександр Щепіхін.

Молодь проявила жвавий інтерес до озвучених тем, тож наприкінці зустрічі відбулось активне обговорення почутого. На усі запитання присутніх керівником прокуратури було надані ґрунтовні та вичерпні відповіді.

Прес-служба прокуратури Донецької області

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #студенти #ДонНТУ #прокурор
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...