• Главная
  • Мирноградським школярам розповіли про роботу Пенсійного фонду України
09:13, 30 ноября 2018 г.

Мирноградським школярам розповіли про роботу Пенсійного фонду України

Вчора, 29-го листопада заступник начальника Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Оксана Холодова та головний спеціаліст фінансово-економічного відділу Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Катерина Карпесьо зустрілись з учнями старших класів НВК м. Мирнограда.

Оксана Холодова ознайомила школярів з системою пенсійного страхування, повідомила про залежність розміру пенсій від страхового стажу та заробітної плати, з якої сплачені внески. Катерина Карпесьо розповіла присутнім про наслідки тіньової зайнятості, що отримання заробітної плати «в конверті» сьогодні, позбавляє в майбутньому соціального захисту у разі безробіття, тимчасової втрати працездатності, нещасного випадку на виробництві, захисту від незаконного звільнення, права на відпустки.

В ході заходу учні цікавились розміром єдиного соціального внеску, добровільним страхуванням, можливостями отримання інформації через веб-портал Пенсійного фонду України. Представники Фонду надали відповіді на всі запитання, запросили старшокласників відвідати управління та роздали тематичні буклети за напрямками роботи органів Пенсійного фонду.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мирноград #ПФУ #информирование
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...