• Главная
  • Мобільний військовий госпіталь у Покровську перебуває у постійній бойовій готовності
11:58, 30 ноября 2018 г.

Мобільний військовий госпіталь у Покровську перебуває у постійній бойовій готовності

Мобільний військовий госпіталь у Покровську перебуває у постійній бойовій готовності

Лікарі, медичні сестри, санітари, водії санітарно-евакуаційних автомобілів 66-го військового мобільного госпіталю, які рятують і лікують поранених військовослужбовців операції Об’єднаних сил на Донеччині, щосекунди, не за наказом, а за призначенням, перебувають у постійній бойовій готовності.

66-й військовий мобільний госпіталь зайшов у район проведення ООС (АТО) у лютому 2015 року. У той же день, коли підрозділи шпиталю почали розгортатися на базі вузлової лікарні міста Покровськ, російські окупанти обстріляли із РСЗВ густозаселені житлові квартали Краматорська та аеродром, потім відхід наших військ з Дебальцевого. Вже наступного дня як прибули, 11 лютого, військові медики в Покровську прийняли 120 поранених різного ступеню важкості. День від дня був не легшим. Працювали, рятуючи захисників України, у режимі 24/7.

- Сьогодні, за тиждень до професійного свята усіх військових, Дня Збройних Сил України, у 66-му ВМГ звичайний день, яких було і буде ще чимало, допоки не закінчиться війна, - каже начальник госпіталю полковник медичної служби Володимир Книгиницький.- Ми маємо хорошого рівня апаратуру для УЗД-досліджень, кардіологічного моніторингу, що використовується при евакуації поранених і хворих, дихальну апаратуру, яка дозволяє нашим лікарям на високому рівні контролювати життєво важливі функції організму, вчасно корегувати їх під час евакуації, - каже Володимир Федорович.

Автомобільний парк окремої автомобільної санітарної роти, яка входить до складу мобільного шпиталю на 2/3 укомплектована новими, сучасними автомобілями санітарно-медичної евакуації «Богдан», які прийшли на зміну старим, морально і технічно застарілим «Таблеткам» і «Газелям».

- У своєму автомобільно-технічному парку ми маємо експериментальні комплекси на базі КрАЗ, які влітку минулого року нам подарував Президент України Петро Порошенко, - пригадує начальник військового мобільного госпіталю. - Це – пересувний хірургічний, який дає змогу виконувати повний об’єм хірургічних втручань з анестезіологічним забезпеченням, та рентген-комплекс, який на високому рівні дає можливість виконати рентгенологічне і ультразвукове дослідження пацієнтів.

Ці комплекси, так би мовити, проходять у нас випробування боєм. За результатами експлуатації, ми підготували і відправили до вищих штабів доповіді про їхню роботу та пропозиції щодо покращення і удосконалення. Наразі мені відомо, що всі наші побажання задоволені і до випуску готуються нові, удосконалені зразки комплексів для забезпечення потреб усіх мобільних госпіталів.

Разом переможемо!

Слава Україні!

Мобільна прес-група ОТУ «Схід» (м. Авдіївка).

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #військовий #мобільний #госпіталь
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...