• Главная
  • Сьгодні у Покровську провели ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю
16:02, 30 ноября 2018 г.

Сьгодні у Покровську провели ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю

В рамках відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю, 30 листопада 2018 року Покровським міським центром зайнятості Донецької області було проведено загальнообласний ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю.

У заході прийняли участь роботодавці, а саме: КП «Управління міського господарства», ДП ВК «Краснолиманська», Покровська філія ПАТ «Страхова компанія АСКО-ДОНБАС ПІВНІЧНИЙ», благодійнои фонд «Надія», а також 30 осіб, які стоять на обліку у центрі зайнятості.

«Служба зайнятості – сервісна установа, яка виконує важливу соціальну функцію, допомагаючи людям», - розпочала захід заступник директора Покровського міського центру зайнятості Наталія Воробйова.Безробітні були проінформовані про стан ринку праці та послуги, які надаються службою зайнятості. Також була надана інформація про новітні послуги, якими можуть скористатись безробітні, а саме – відеорезюме.

Запрошені роботодавці розповіли про наявні вакансії та вимоги щодо претендентів. По завершенню заходу усі бажаючі мали змогу особисто поспілкуватись з роботодавцями, та отримати вичерпні відповіді на всі питання, що виникли під час заходу.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ярмарок #вакансій #Покровськ
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...