З 1-го грудня в Україні зросте прожитковий мінімум і соціальні виплати

З 1-го грудня в Україні зросте прожитковий мінімум та соціальні виплати, які до нього прив'язані. Щоправда, рівень зростання цих цифр смішний, виплати піднімуться в середньому на кілька десятків гривень, в деяких – усього на 15 - 20 гривень. В умовах постійно зростаючих цін на продукти харчування і товари першої необхідності, відчути поповнення в сімейних бюджетах, українці навряд чи зможуть.

З початком зими, першого грудня, в Україні зросте прожитковий мінімум. Він складе 1 853 гривні на одну людину в місяць, до цього була 1 777 гривень. Відповідно до нових розмірів прожиткового мінімуму нарахують і нові суми соціальної допомоги. Наприклад, допомога по вагітності та пологах з першого грудня не може бути меншою, аніж 485 гривень 25 копійок, було 460 гривень 25 копійок. А ось що стосується державної допомоги при народженні дитини, вона не підвищиться, залишиться колишньою - 41 280 гривень: 10 320 гривень – це одноразова виплата і по 860 гривен - щомісяця протягом трьох років. Допомога одиноким матерям і на дітей під опікою і піклуванням виросте, але не набагато, сума буде різною в залежності від віку дитини. Теж саме і з допомогою малозабезпеченим сім'ям та сім'ям, де виховуються діти з інвалідністю: вона трохи підніметься і буде залежати від віку дітей і працездатності батьків. В цілому, соціальні виплати піднімуться не на багато, і українці навряд чи зможуть їх відчути в умовах цін на продукти харчування, товари першої необхідності, одяг і взуття, що постійно зростають.

мінімум соцвиплати зростуть 1 грудня
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25