В Мирнограді провели ярмарок вакансій до дня людей з інвалідністю, який щороку 3-го грудня відзначають в Україні

Щороку 3-го грудня в Україні, як і у всьому світі, відзначається день людей з інвалідністю. З цього приводу 29-го листопада Мирноградським міським центром зайнятості було проведено ярмарок вакансій та послуг державної служби зайнятості для громадян з інвалідністю.

Захід відбувся за участю заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючої справами Виконавчого комітету Мирноградської міської ради Наталії Маслової та представників підприємств міста, таких як: Мирноградське ВУВКГ КП "Компанія "Вода Донбасу", КНП "Мирноградський центр первинної медико-санітарної допомоги", Мирноградська центральна міська лікарня, ВП "Шахта" Центральна" ДП "Мирноградвугілля", ВП "Шахта" 5/6" ДП "Мирноградвугілля", ВП «Стандарт» ДП Мирноградвугілля. Ними запропоновані були вакансії для громадян з інвалідністю різного професійного спрямування: від службовців до робітничих професій. 

«Робота з даною категорією осіб не обмежується рамками декади, вона у нас щоденна, ретельна, систематична і дає позитивні результати. Так з початку року перебували на обліку у пошуках роботи 38 осіб з обмеженими фізичними можливостями, з них 13 осіб працевлаштовані, 6 осіб проходили професійне навчання, 2 особи організували за допомогою служби зайнятості власну справу та 2 особи брали участь в громадських роботах», - зазначила заступниця директора Мирноградського міському центрі зайнятості Галина Лагуніна.

"Учасники ярмарку – мали змогу ознайомитися з наявними вакансіями та послугами державної служби зайнятості. Кожен з присутніх шукачів роботи по завершенню заходу зміг особисто поспілкуватись з представниками підприємств та більш детально дізнатися про умови праці", - повідомляють у Мирноградському міському центрі зайнятості.

Мирноград занятость работа
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25