
11:24, 3 грудня 2018 р.
У Покровську бійці ДСНС врятували собаку, який впав у каналізаційний колодязь
02 грудня о 10:50 до Служби порятунку «101» по допомогу звернулася мешканка м. Покровськ Донецької області. Жінка звернулася з проханням допомогти вилучили з каналізаційного колодязя її собаку. Подія сталася на м-ні Шахтарський.
Бійці 9-го Державного пожежно-рятувального загону, які прибули на місце події, по штурмовій драбині спустилися в каналізаційний колодязь глибиною 3 м та дістали з нього собаку, після чого передали перелякану тваринку власниці.
Для надання допомоги від Головного управління залучалось 5 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:25
10 червня
Україна та ЄС окреслили умови майбутнього миру
П’ять ключових умов для миру
15:00
9 червня
08:45
9 червня
07:00
9 червня