У Новоекономічному представником Покровського об’єднаного управління ПФУ було проведено виїзний прийом громадян

Вчора, 4-го грудня, головний спеціаліст відділу обслуговування громадян №1 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Карабанова продовжила практику проведення виїзних
прийомів за місцем проживання в агентському пункті Новоекономічної селищної ради.

Олена Карабанова відповіла на питання стосовно індексації, умов порядку призначення, перерахунку та виплати різних видів пенсій, пенсійного забезпечення «дітей війни» та учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, права на пенсію матері дитини-інваліда, перерахунку пенсій у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму з 1-го грудня 2018-го року, можливості добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

В кінці зустрічі головний спеціаліст рекомендувала отримувати інформацію з питань пенсійного забезпечення з відомчого видання «Пенсійний кур’єр» та через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, пояснила, як зареєструватися на ньому. Усі присутні отримали інформаційні матеріали з пенсійної тематаки. Про це повідомляють у Покровському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України.

У Новоекономічному представником Покровського об’єднаного управління ПФУ було проведено виїзний прийом громадян , фото-1 У Новоекономічному представником Покровського об’єднаного управління ПФУ було проведено виїзний прийом громадян , фото-2 У Новоекономічному представником Покровського об’єднаного управління ПФУ було проведено виїзний прийом громадян , фото-3
Новоэкономическое ПФУ прием
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25