
14:24, 5 грудня 2018 р.
В Покровському історичному музеї проходить інформаційна акція «16 днів проти насильства»
Починаючи з 25 листопада по 10 грудня всі небайдужі українці приєднуються до акції «16 днів проти насильства», яка була започаткована у 1991 році.
Як відомо, дати початку та завершення компанії обрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.
У цей період проходить низка важливих для демократичної спільноти дати: 25 листопада – Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками, 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день інвалідів, 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 6 грудня – річниця інциденту в Монреалі, 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією, 10 грудня – Міжнародний день прав людини.
З метою розповсюдження інформації та привернення уваги мешканців нашого міста до проблеми насильства, в Покровському історичному музеї проходить інформаційна акція «16 днів проти насильства». В рамках акції відвідувачі музею отримують пам’ятні листівки, з метою донесення інформації, що будь-які форми насильства є порушенням прав людини.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
14 грудня
ЄС фінансує — українські бізнеси реалізують: де підприємцям шукати можливості від європейських партнерів
Партнерський матеріал
09:00
25 листопада
Мотоблоки Кентавр: повітряне чи водяне охолодження?
Новини компаній
09:30
22 жовтня
Дискові борони від ДТЗ: ефективна обробка ґрунту
Новини компаній
09:30
21 жовтня
Топ-3 електровелосипеда Spark у 2025 році
Новини компаній
09:30
16 жовтня
Зварювальні напівавтомати (MIGMAG) — особливості та як обрати
Новини компаній
17:00
14 жовтня
12:58
30 вересня