Сьогодні у Покровську підсумували цьогорічну програму "Екологічними стежками рідної України"

Фестивалем та флешмобом юні екологи Донеччини підсумували цьогорічну програму "Екологічними стежками рідної України". 

Заходи відбулися у Покровську. На них з'їхалося близько трьох сотень школярів із різних куточків області. Діти ділилися враженнями, отриманими під час мандрівок Україною, та по завершенню фестивалю розгорнули прапор Всеукраїнської екологічної ліги.

"Зазначу, що освітньо-виховний захід "Екологічними стежками України" Донецька обласна адміністрація проводить вже третій рік поспіль. Коштом обласного бюджету фінансуємо поїздки Україною для школярів-переможців природознавчих олімпіад і конкурсів. Він користується популярністю серед дітлахів - лише у цьому році у ньому взяли участь понад півтори тисячі юних екологів Донеччини. Діти відвідали Шевченківські місця на Черкащині, Хмельниччину, Одесу, Львів, Запоріжжя, Київ, Дніпро, Харків, Чернівці та Карпати.Заохочувати школярів пізнавати рідний край та організовувати для них мандрівки Україною будемо і у наступному році. Діти мають знати, яка красива й велична наша країна", - пише у Фейсбук губернатор Олександр Куць.

Сьогодні у Покровську підсумували цьогорічну програму "Екологічними стежками рідної України", фото-1 Сьогодні у Покровську підсумували цьогорічну програму "Екологічними стежками рідної України", фото-2 Сьогодні у Покровську підсумували цьогорічну програму "Екологічними стежками рідної України", фото-3 Сьогодні у Покровську підсумували цьогорічну програму "Екологічними стежками рідної України", фото-4 Сьогодні у Покровську підсумували цьогорічну програму "Екологічними стежками рідної України", фото-5 Сьогодні у Покровську підсумували цьогорічну програму "Екологічними стежками рідної України", фото-6 Сьогодні у Покровську підсумували цьогорічну програму "Екологічними стежками рідної України", фото-7 Сьогодні у Покровську підсумували цьогорічну програму "Екологічними стежками рідної України", фото-8 Сьогодні у Покровську підсумували цьогорічну програму "Екологічними стежками рідної України", фото-9
Екологічними стежками Покровськ діти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25