В Мирнограді вирішували, як покращити надання послуг особам з інвалідністю

Нещодавно у Мирноградському міському центрі зайнятості за круглим столом вирішували, як покращити надання послуг особам з інвалідністю.

Третього грудня українське суспільство разом зі світовим співтовариством відзначає Міжнародний день осіб з інвалідністю. Інвалідність – явище соціальне, уникнути якого не може жодне суспільство і кожна держава відповідно до рівня свого розвитку, пріоритетів та можливостей формує соціальну та економічну політику щодо осіб з фізичними або розумовими вадами. 

З нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю на цьому тижні вже традиційно за «круглим столом» зібрались соціальні партнери Мирноградського міського центру зайнятості, щоб обговорити спільні заходи, які направлені на покращення надання послуг особам з інвалідністю. 

Відкриваючи захід, директор центру зайнятості Наталія Базилевич розповіла, що в Мирноградському міському центрі зайнятості створено належні умови для надання соціальних послуг особам з інвалідністю. З метою забезпечення безперешкодного надання послуг особам з інвалідністю встановлено дзвінок для виклику фахівців, для осіб з вадами зору розміщено стенди зі шрифтом Брайля.

Також створено інформаційний куточок, де особи з інвалідністю можуть ознайомитись з нормативно-правовими документами регулювання соціального захисту осіб з інвалідністю, інформацією про підприємства, що мають робочі місця для осіб з інвалідністю з навчальними закладами, що здійснюють професійне навчання цієї категорії населення, з переліком професій та спеціальностей, за якими можуть навчатись названі особи.

Для осіб з інвалідністю постійно проводяться тематичні семінари, ярмарки вакансій та презентації роботодавців, які готові надати робочі місця осіб з інвалідністю. В ході зустрічі учасники обмінялись думками та досвідом роботи; окреслили коло питань, які потребують першочергового вирішення; обговорили шляхи покращення надання послуг особам з інвалідністю за принципом «єдиного вікна».

В Мирнограді вирішували, як покращити надання послуг особам з інвалідністю, фото-1
Мирноград занятость работа
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25