Мирноградським школярам розповіли про «Стратегії побудови кар'єри»

Вчора, 10-го грудня фахівець з профорієнтації Мирноградського міського центру зайнятості завітала до загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4 м. Мирнограда. Для учнів 9-х класів було проведено урок «Стратегії побудови кар'єри».

Фахівець Любов Міркіданова розповіла присутнім про послуги, які надає служба зайнятості населенню, у тому числі учнівській молоді, професії, які користуються попитом на місцевому та регіональному ринку праці. Особливу увагу фахівець приділила етапам професійної кар'єри, головними з яких є пошук свого місця в житті, професійне самовизначення та отримання відповідної освіти. Цікавими для учнів стали перегляд анімаційних профорієнтаційних відеороликів Державної служби зайнятості та інформація про профдіагностичний комплекс «Веб-базована платформа для он-лайн профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа».

"Сподіваємось, що отримана інформація допоможе молоді скласти особистий життєвий та професійний план, а згодом досягти своїх цілей.", - повідомляють у Мирноградському міському центрі зайнятості.

Мирноград занятость работа
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии