Мешканців Мирнограда запрошують на громадські слухання

Мирноградська міська рада з метою залучення громади до вирішення питань місцевого значення, запрошує мешканців міста Мирноград на громадські слухання з обговорення проекту уточненого переліку перспективних проектів на 2019-2021 роки, включених до Плану дій Стратегії економічного та соціального розвитку м. Мирноград на 2016-2021 роки.

Громадські обговорення відбудуться 10.01.2019 о 10:00 за адресою: м. Мирноград, вул. Центральна, 9, у залі засідань Виконавчого комітету Мирноградської міської ради (2-й) поверх.

"З зазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися у відділі інноваційної політики та інвестиційної діяльності Виконавчого комітету Мирноградської міської ради, а також на офіційному сайті міської ради http://dimitrov-rada.gov.ua/.

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до відділу інноваційної політики та інвестиційної діяльності Виконавчого комітету Мирноградської міської ради за вказаною вище адресою або на електронну адресу: [email protected]". - повідомляють у Мирноградській міській раді.

Мирноград громадські_слухання виконком
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии