
Фотофакт
09:40, 14 грудня 2018 р.
Пацієнтам мирноградських амбулаторій будуть заміряти температуру безконтактними термометрами
Фотофакт
12-го грудня Мирноградський КНП «МЦПМСД» на епідемічний сезон грипу та ГРВІ отримав безконтактні термометри.
Слід зазначити, що термометри були закуплені за кошти місцевого бюджету. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила радник мирноградського міського голови Тамара Прокопова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:25
10 червня
Україна та ЄС окреслили умови майбутнього миру
П’ять ключових умов для миру
15:00
9 червня
08:45
9 червня
07:00
9 червня