Підприємців Мирнограда закликають до легалізації робочих місць

Днями головний спеціаліст фінансово – економічного відділу Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Катерина Корпесьо з метою сприяння вирішення проблем нелегальної зайнятості та нарахування працівникам заробітної плати у розмірі не меншому ніж законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати провела інформаційно-консультаційну компанія «Допоможи своєму майбутньому» для підприємців м. Мирнограда.

Катерина Корпесьо пояснила громадянам, що питання детінізації зайнятості населення є надзвичайно важливим. «Легальні трудові відносини – це запорука отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою».
Також фахівець надала пояснення про можливість придбання страхового стажу шляхом укладання договору добровільної сплати єдиного внеску за попередні та майбутні періоди.

Представників малого бізнесу зацікавили можливості електронних сервісів Пенсійного фонду та отримання консультацій за допомогою відеозв’язку. Активна робота з фізичними особами-підприємцями, а саме: розповсюдження листівок, sms-інформування, телефонні дзвінки, проведення зустрічей та семінарів - дає очікувані результати. Про це повідомляють у Покровському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України.

Підприємців Мирнограда закликають до легалізації робочих місць , фото-1 Підприємців Мирнограда закликають до легалізації робочих місць , фото-2
Мирноград занятость работа
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии