• Головна
  • В Мирноградському центрі зайнятості відбувся профконсультаційний захід для осіб з інвалідністю
10:00, 18 грудня 2018 р.

В Мирноградському центрі зайнятості відбувся профконсультаційний захід для осіб з інвалідністю

Вчора, 17-го грудня Мирноградським міським центром зайнятості був проведений профконсультаційний захід для осіб з інвалідністю. Захід відбувся з метою допомоги в самопізнанні, подоланні невпевненості, оцінюванні власних можливостей самореалізації в професійній сфері, побудови власної стратегії пошуку роботи, підвищенні рівня соціальної та професійної адаптації людей з інвалідністю в сучасних умовах.

Семінар розпочався із знайомства, далі з безробітними були проведені такі вправи: «Моя ціль та як її досягти», щоб змотивувати до активного пошуку роботи; вправа «Колесо можливостей», щоб оцінити власні можливості в сфері професійної реалізації; мозковий штурм «Джерела вакансій» щоб побудувати власну стратегію пошуку роботи. Після відпрацювання вправ був проведений короткий їх огляд та активне обговорення.

«Сподіваємось, почута сьогодні інформація щодо права на працевлаштування, формування навичок усвідомленого вибору професії та умінь відстоювати свої права на працю сприятиме досягненню вашої участі в суспільному житті», - зауважила фахівець з профорієнтації Любов Міркіданова на при кінці заходу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мирноград #занятость #работа
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...