В Мирноградському центрі зайнятості відбувся профконсультаційний захід для осіб з інвалідністю

Вчора, 17-го грудня Мирноградським міським центром зайнятості був проведений профконсультаційний захід для осіб з інвалідністю. Захід відбувся з метою допомоги в самопізнанні, подоланні невпевненості, оцінюванні власних можливостей самореалізації в професійній сфері, побудови власної стратегії пошуку роботи, підвищенні рівня соціальної та професійної адаптації людей з інвалідністю в сучасних умовах.

Семінар розпочався із знайомства, далі з безробітними були проведені такі вправи: «Моя ціль та як її досягти», щоб змотивувати до активного пошуку роботи; вправа «Колесо можливостей», щоб оцінити власні можливості в сфері професійної реалізації; мозковий штурм «Джерела вакансій» щоб побудувати власну стратегію пошуку роботи. Після відпрацювання вправ був проведений короткий їх огляд та активне обговорення.

«Сподіваємось, почута сьогодні інформація щодо права на працевлаштування, формування навичок усвідомленого вибору професії та умінь відстоювати свої права на працю сприятиме досягненню вашої участі в суспільному житті», - зауважила фахівець з профорієнтації Любов Міркіданова на при кінці заходу.

Мирноград занятость работа
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25