Старшокласники Покровська завітали в гості до місцевих правоохоронців

В Покровському відділі поліції сьогодні відбувся «День відкритих дверей» для місцевих школярів. Під час зустрічі із правоохоронцями юні гості ознайомилися з організацією діяльності відділу поліції, завданнями, які виконує поліція та особливостями роботи кожного підрозділу.

Старшокласники Покровська завітали в гості до місцевих правоохоронців, фото-1
Старшокласники Покровська завітали в гості до місцевих правоохоронців, фото-2
Старшокласники Покровська завітали в гості до місцевих правоохоронців, фото-3
Старшокласники Покровська завітали в гості до місцевих правоохоронців, фото-4

Своє знайомство з роботою відділу поліції школярі почали з чергової частини. Інспектор сектору кадрового забезпечення Кристина Гільмутдінова розповіла, що реєстрація всіх заяв, з якими громадяни звертаються в поліцію відбувається саме в черговій частині, принцип роботи і важливість співробітників поліції - це своєчасно відреагувати на виклик.

Гостям показали де знаходиться ізолятор тимчасового затримання, кімната прийому громадян, кімната здачі і прийому зброї. Інспектор поліції розповіла старшокласникам про підрозділи поліції та завдання, які вони виконують.

Старшокласники Покровська завітали в гості до місцевих правоохоронців, фото-5
Старшокласники Покровська завітали в гості до місцевих правоохоронців, фото-6
Старшокласники Покровська завітали в гості до місцевих правоохоронців, фото-7

А в актовій залі на юних гостей чекала зустріч із старшим психологом Ганною Пешиковою та інструктором з особистої безпеки ГУНП в Донецькій області Олександром Чівенковим. Школярів ознайомили з правилами прийому на службу в Національну поліцію, порядок вступу до вузів системи МВС і особливості несення служби співробітниками поліції. При цьому, старший психолог акцентувала увагу підлітків на якостях, які мають бути притаманні правоохоронцям. А Олександр Чівенков продемонстрував учням спецзасоби та вогнепальну зброю, якою користуються в роботі правоохоронці та розповів за яких умов застосовується певний спецзасіб.

Старшокласники Покровська завітали в гості до місцевих правоохоронців, фото-8

Молодий співробітник поліції Діана Носенко, яка в цьому році закінчила Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ і розпочала службу в місцевому відділі поліції, розповіла про те, як готувалась до вступу у виші МВС, які дисципліни вивчала та про своє курсантське життя.

По ходу зустрічі молодь з цікавістю слухала розповідь про цікаву і нелегку роботу поліцейських та задавала питання.

Старшокласники Покровська завітали в гості до місцевих правоохоронців, фото-9

«Сьогодні ми провели «День відкритих дверей» для місцевих старшокласників. Ми розповіли учням про нашу роботу, її плюси і мінуси, навели приклади як ми допомагаємо людям, розкриваємо злочини, розшукуємо злочинців, попереджаємо правопорушення та інше. Можливо, даний захід допоможе старшокласникам визначитися з вибором майбутньої професії і в нашому відділі з’являться нові молоді співробітники»,- зазначив начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін.

Покровський відділ поліції
старшокласники Покровська правоохоронці гості
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25