В Мирнограді продовжує працювати «Школа майбутнього пенсіонера»

Вчора, 19-го грудня начальник відділу обслуговування громадян №2 Вікторія Козирева та начальник відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів №2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Оксана Кирилова провели заняття «Школи майбутнього пенсіонера» в координаційному комітеті самоорганізації населення м. Мирнограда.

У ході зустрічі Вікторія Козирева розповіла присутнім про види пенсій та пояснила механізм їх розрахунку і порядок призначення. Спеціаліст наголосила на необхідності завчасного звернення громадян до управління Фонду з документами для призначення пенсії та правової оцінки наявних документів, а також акцентувала увагу присутніх на залежності розміру пенсії від сплачених страхових внесків до Пенсійного фонду.

Пізніше Оксана Кирилова розповіла про реєстр застрахованих осіб, що забезпечує збереження відомостей про стаж та заробітну плату кожного, хто перебуває в офіційних трудових відносинах. Фахівець Фонду повідомила громадянам, що з метою особистого контролю за сплатою роботодавцем страхових внесків - створено Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України та запропонувала зареєструватися на ньому.

Мирноград ПФУ информирование
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25