На Донеччині за порушення порядку зберігання зброї притягнуті до адміністративної відповідальності більше 4000 власників зброї

На Донеччині за порушення порядку зберігання зброї притягнуті до адміністративної відповідальності більше 4000 власників зброї

Найбільше порушують законодавство власники мисливської зброї - у їх відношенні складено близько 3,5 тисяч адміністративних матеріалів.

На Донеччині за порушення порядку зберігання зброї притягнуті до адміністративної відповідальності більше 4000 власників зброї, фото-1

Всього, з початку року працівниками дозвільної системи виявлено 4077 адміністративних порушень, які скоїли власники мисливської гладкоствольної, нарізної та газової зброї. За виявленими порушеннями складені адміністративні матеріали та вилучено 2308 одиниць зброї.

Найбільшу частину адміністративних матеріалів – 3035 протоколів – складено за порушення громадянами строків перереєстрації вогнепальної зброї, що передбачено ст. 192 КУпАП.

231 особу притягнуто за порушення громадянами порядку придбання, зберігання, передачі або продажу зброї, передбачених ст. 190 КУпАП, а 174 власника притягнуто за ст.191 КУпАП – за порушення правил зберігання зброї.

На Донеччині за порушення порядку зберігання зброї притягнуті до адміністративної відповідальності більше 4000 власників зброї, фото-2

Також, 615 власників газової зброї притягнуто до відповідальності за ст.195-2 КУпАП, а саме за порушення правил її зберігання.

Крім того, за порушення умов та порядку зберігання зброї, у 535 власників зброї анульовані дозволи на право її носіння і зберігання.

Шановні власники зброї! Дотримуйтесь встановлених правил та умов придбання та зберігання зброї. Не забувайте завчасно звертатися до органів поліції з приводу перереєстрації зброї та подовження терміну дії дозволу на право її носіння та зберігання.

Покровськ зброя Донеччина поліція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25