Учень мирноградського ліцею «Гармонія» прийняв участь в урочистому прийомі Президента України

19-го грудня мешканець Мирнограда, учень 11-го класу мирноградського ліцею «Гармонія» Микита Косенко прийняв участь в урочистому прийомі Президента України Петра Порошенка на зустрічі з талановитою молоддю з нагоди Дня Святого Миколая.

Слід зазначити, що Микита Косенко виступив на ІХ Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» у місті Києві. Учень презентувавсвоє дослідження під назвою «Вирішення енергетичної проблеми міста Мирноград шляхом виробництва теплової енергії з біомаси верби для опалення шкільних приміщень».

Так, учень мирноградського ліцею «Гармонія» пропонував висаджувати енергетичну вербу з пишною і швидко відновлюваною кроною, гілля якої можна на 3-й рік після висадки саджанців обрізувати і використовувати для опалення  розташованих поруч шкіл.

В рамках заходу, який відбувся 19-го груудня в Маріїнському палаці, проходив обмін досвідом, презентація робіт та досягнень учасників, а також знайомство з потенційними спонсорами та меценатами для проектів талановитої молоді.

«Дуже важливо, що ви збираєтесь рухати країну вперед. Без цієї впевненості, без цих намагань – нічого не буде. Дуже важливо, що ви вірите у власну перемогу», - підкреслив Президент. Він додав, що юні розробники ще у шкільному віці вже намагаються отримати патенти на свої винаходи, для захисту своєї інтелектуальної власності, бо впевнені що ці винаходи будуть працювати.

«Ще школярами, ліцеїстами, студентами ви робите те, чого до вас не робили представники великої науки. Самі відчуваєте, що Мала академія наук аж ніяк не гірше Національної академії наук, бо творчий потенціал є надзвичайно високим», - сказав Петро Порошенко.

Президент підкреслив, що всі ці зміни в країні загалом, та в освітній сфері зокрема, стали можливими завдяки тому що п’ять років тому такі ж студенти як ті, що сьогодні присутні на зустрічі, вийшли на Майдан Незалежності аби захистити європейське майбутнє України. «П’ять років тому почалась Революція Гідності, гідності українських людей, які вимагали, щоб країна сама жила за європейськими стандартами, доводила необхідність європейського майбутнього», -нагадав він.

Учень мирноградського ліцею «Гармонія» прийняв участь в урочистому прийомі Президента України , фото-1
Мирноград Президент встреча
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25