В Покровську батьківські збори пройшли спільно із правоохоронцями

В загальноосвітній школі №3 м. Покровськ  відбулись батьківські збори, на які були запрошені й місцеві поліцейські. Протидія булінгу та попередження конфліктів між батьками та дітьми – головні питання які були розглянуті під час зустрічі.

В Покровську батьківські збори пройшли спільно із правоохоронцями, фото-1
В Покровську батьківські збори пройшли спільно із правоохоронцями, фото-2

Правоохоронці проводять правові уроки не тільки із школярами, а й зустрічаються із батьками. Так, на батьківські збори у ЗОШ № 3 був запрошений інспектор ювенальної превенції Покровського відділу поліції Ірина Грицай. Під час зустрічі правоохоронець розповіла про розповсюджене останнім часом явище - шкільний булінг. Правоохоронець зауважила, що згідно із дослідженнями Юнісеф в Україні 89% дітей зіштовхуються зі шкільним булінгом. Батькам роз’яснили, що будь-які прояви систематичного фізичного чи психологічного насильства над дитиною, словесні образи, висміювання та цькування з боку однокласників, залякування у колективі чи через соціальні мережі - недопустимі. Правоохоронець закликала батьків та педколектив не замовчувати випадки жорстокості серед неповнолітніх та повідомляти про них та будь-які інші правопорушення до поліції.

В Покровську батьківські збори пройшли спільно із правоохоронцями, фото-3

Співробітник поліції також нагадала батькам про їхні права та обов’язки і що на кожного з них покладається однакова відповідальність за виховання, навчання і розвиток дитини. Батьки, які ухиляються від виконання своїх обов’язків, або неналежно їх виконують, вдаються до насильства та жорстокого поводження в сім’ї, будуть притягнені до відповідальності як адміністративної так і кримінальної.

В Покровську батьківські збори пройшли спільно із правоохоронцями, фото-4

Наостанок інспектор ювенальної превенції Покровського відділу поліції Ірина закликала батьків приділяти дітям якомога більше уваги, цікавитися їх дозвіллям, друзями та оточенням, а також звертати увагу на настрій своїх дітей та будувати з ними довірливі стосунки. А до педагогічного колективу звернулася з проханням завжди бути уважними та придивлятись до змін у поведінці учня, розпитувати про відносини в сім'ї, частіше спілкуватись з батьками. А про будь-які підозри краще відразу повідомити до поліції.

Покровський відділ поліції
батьківські збори правоохоронці Покровськ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25