Аварійна ситуація у Мирнограді: що трапилося і коли ліквідують?

У Мирнограді на перехресті вулиць Соборна та Сільська (район стадіону та ІВЦ) на глибині 4,5-5 м відбувся провал самотечного колектору діаметром 1000.

Сьогодні з ранку розпочаті роботи з вскриття асфальтового покриття та грунту, підготовлені труби пластикові на заміну.

Роботи виконуються силами КП "Компанія" Вода Донбасу " та дорожнього підприємства. Охорона та обмеження проїзду здійснюється підрозділом Мирноградського МВС.

"Заздалегідь вдячні за порозуміння. Очікуємо закінчення робіт до кінця дня", - поідомила у Фейсбук заступник мера Римма Дроздова.

Читайте также: перекрыта главная улица Мирнограда

Аварійна ситуація у Мирнограді: що трапилося і коли ліквідують?, фото-1 Аварійна ситуація у Мирнограді: що трапилося і коли ліквідують?, фото-2 Аварійна ситуація у Мирнограді: що трапилося і коли ліквідують?, фото-3 Аварійна ситуація у Мирнограді: що трапилося і коли ліквідують?, фото-4 Аварійна ситуація у Мирнограді: що трапилося і коли ліквідують?, фото-5 Аварійна ситуація у Мирнограді: що трапилося і коли ліквідують?, фото-6 Аварійна ситуація у Мирнограді: що трапилося і коли ліквідують?, фото-7 Аварійна ситуація у Мирнограді: що трапилося і коли ліквідують?, фото-8 Аварійна ситуація у Мирнограді: що трапилося і коли ліквідують?, фото-9
Мирноград коллектор авария,
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25