Вчора у Покровську відбулось перше засідання Ради регіонального розвитку при Покровській міській раді

Під час останнього засідання Ради регіонального розвитку України Президент України доручив, щоб в кожній області розробили плани перспективного розвитку територій на 2019-2020 роки та обговорити їх із громадою, аби кожен член громади володів інформацією про те, що буде зроблено в наступн декілька років. Саме із засідання Ради регіонального розвитку розпочинається процес формування плану перспективного розвитку територій.

Важливо, аби ми правильно оцінили ті пріоритети, котрі є в нас, та обговорили питання з приводу того, в якому напрямку ми рухаємось, та як розвиватиметься Покровськ у 2019-2020 роках.

"На мій погляд, ключовою метою розвитку міста має бути побудова соціально орієнтованої енергоефективної громади, яка стане прикладом розумної економії та розподілення бюжетних коштів з орієнтованістю на потреби мешанців", - повідомив мер міста Руслан Требушкін.

Вчора у Покровську відбулось перше засідання Ради регіонального розвитку при Покровській міській раді. На порядку денному були питання стосовно фінансової спроможності громади в умовах децентралізації, програми енергоефективності та екологічної безпеки, розбудови освітньої галузу міста, реформування медичної галузі, розвитку культурно-мистецького життя.

"Хочу зазначити, що за кожним напрямом розвитку буде закріплено мого заступника, які відповідатимуть за План перспективного розвитку міста. І вже в січні ми плануємо розпочати його широке обговорення", - акцентував мер.

Вчора у Покровську відбулось перше засідання Ради регіонального розвитку при Покровській міській раді, фото-1 Вчора у Покровську відбулось перше засідання Ради регіонального розвитку при Покровській міській раді, фото-2 Вчора у Покровську відбулось перше засідання Ради регіонального розвитку при Покровській міській раді, фото-3 Вчора у Покровську відбулось перше засідання Ради регіонального розвитку при Покровській міській раді, фото-4 Вчора у Покровську відбулось перше засідання Ради регіонального розвитку при Покровській міській раді, фото-5
Рада регіонального розвитку Покровськ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии