• Головна
  • Городской бюджет и приобретение жилья: в Мирнограде состоялось внеочередная сессия горсовета
10:00, 27 грудня 2018 р.

Городской бюджет и приобретение жилья: в Мирнограде состоялось внеочередная сессия горсовета

Вчера, 26-го декабря в Мирнограде состоялось внеочередная сессия Мирноградского городского совета. Внеочередное заседание депутатского корпуса Мирноградского городского совета было созвано для рассмотрения следующих вопросов: 

1) Про внесення змін до рішення Мирноградської міської ради від 12.12.2018 № VII/54-3 «Про міський бюджет міста Мирноград на 2019 рік».

Доповідач: Сущенко І.В., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальник фінансового управління;

2) Про внесення змін до рішення Мирноградської міської ради від 22.12.2017 № VII/41-1 «Про міський бюджет міста Мирноград на 2018 рік».

Доповідач: Сущенко І.В., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальник фінансового управління;

3) Про затвердження рішень Виконавчого комітету Мирноградської міської ради щодо придбання житла у власність осіб з числа дітей-сиріт.

Доповідач: Смикова Г.А., начальник служби у справах дітей Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

4) Про передачу майна з балансу Відділу освіти Мирноградської міської ради на баланс Коммунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа Мирноградської міської ради».

Доповідач: Лійка Н.М., начальник Відділу освіти Мирноградської міської ради;

5) Питання архітектури та містобудування.

Доповідач: Чипак Н.Л., начальник відділу архітектури, містобудування та земельних відносин Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мирноград #депутаты #сессия
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...