Протягом 2018 року правоохоронці Покровського відділу поліції обробили 20128 звернень громадян

Сьогодні під час прес-конференції начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін звітував про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Покровська та району за 2018 рік.

Протягом 2018 року правоохоронці Покровського відділу поліції обробили 20128 звернень громадян, фото-1

Протягом 2018 року працівниками Покровського відділу поліції, на виконання доручень МВС України та керівництва ГУНП області, вживались вичерпні заходи, спрямовані на служіння суспільству шляхом забезпечення прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку.

Начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін докладно розповів про стан розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів, майнових кримінальних правопорушень, протидію злочинам, пов’язаним із незаконним обігом наркотиків, виявлення фактів незаконного поводження зі зброєю.

Так, станом на 28 грудня співробітниками Покровського відділу поліції зареєстровано 20128 повідомлень та звернень громадян, що на 3634 повідомлення більше у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. Внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 1176 кримінальних порушень. У порівнянні з минулим роком, звернень до поліції стало надходити значно більше, що свідчить про зростаючий рівень довіри до правоохоронців.

За 2018 рік поліцейськими розкрито 542 злочини, серед яких 130 – це тяжкі та особливо тяжкі. За даний період на території обслуговування Покровського відділу поліції було скоєно 6 умисних вбивств, по всім цим фактам зловмисникам вже повідомлено про підозру. Тривають слідчі дії.

Серед скоєних злочинів проти власності домінують крадіжки. За даний період було скоєно 560 крадіжок майна з квартир та будинків громадян, 289 з них розкриті, а по іншим – маються оперативні напрацювання. Також, було скоєно 6 розбійних нападів та 24 грабежі. По всім правопорушники встановлені.

За скоєння злочинів у сфері незаконного обігу наркотиків протягом року притягнуто до відповідальності 67 осіб.

В поточному році на території обслуговування Покровського відділу поліції було скоєно 19 незаконних заволодінь транспортними засобами. 15 зловмисників було оперативно встановлено правоохоронцями та притягнуто до кримінальної відповідальності за ст. 289 «Незаконне заволодіння транспортним засобом» Кримінального кодексу України.

Головний поліцейський Покровська розповів і про ситуацію на дорогах. В цьому році покровськими правоохоронцями було складено 8676 адміністративних протоколів, 4240 – за порушення Правил дорожнього руху. Виявлено 303 водія, які керували транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння.

Протягом 2018 року правоохоронці Покровського відділу поліції обробили 20128 звернень громадян, фото-2

Юрій Гречишкін закликав всіх учасників дорожнього руху бути взаємно ввічливими, уважними і не порушувати правила.

З метою продовження тісної співпраці та взаємодії з населенням району, територіальними громадами, громадськими об’єднаннями та керівництвом відділу на засадах партнерства, постійно проводяться прийоми громадян, відповідно до затверджених графіків. Періодично здійснюються виїзні прийоми громадян, за участю працівників селищних рад Покровського району. Особлива увага приділялась забезпеченню публічної безпеки і порядку на території Покровська та району, як у будні, так і в святкові дні.

Начальник покровської поліції зауважив, що в місті працюють 20 камер відео спостереження, які допомагають правоохоронцям у розкритті злочинів та встановленні осіб правопорушників. Головним напрямком роботи поліції в наступному році стане боротьба із наркозлочинністю, також будуть посилені заходи щодо профілактики правопорушень.

- Наразі роботу відділу поліції організовано за принципом: «служити людям і захищати їх права». 24 години на добу правоохоронці готові прийти на допомогу всім, хто її потребує»,- підкреслив начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін.

Протягом 2018 року правоохоронці Покровського відділу поліції обробили 20128 звернень громадян, фото-3

Наприкінці прес-конференції Юрій Анатолійович подякував представникам ЗМІ за сумісну співпрацю. Особливо це стосувалося інформування місцевого населення про дії шахраїв, які під різними приводами виманюють у довірливих громадян грошові заощадження. Також головний поліцейський Покровська додав, що під час вихідних та святкових днів співробітники поліції переведені на посилений режим несення служби.

поліція Покровськ Гречишкін прес конференція ЗМІ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25