Мирноградські поліцейські підвищують рівень своєї професійної майстерності

Тестування, прийоми самозахисту, вдосконалення навичок стрільби з табельної вогнепальної зброї чекало на співробітників Мирноградського відділення поліції під час проведення занять з професійної підготовки інструктором тренінгового центру ГУНП в Донецькій області Денисом Кучерявих.

Щотижня, в кожному поліцейському органі проводяться заняття з особовим складом із службової підготовки. Мета занять - підвищення рівня професійної підготовки правоохоронців для якісного виконання ними службових обов'язків.

Мирноградські поліцейські підвищують рівень своєї професійної майстерності, фото-1

Вчора у Мирноградському відділенні поліції інструктор з особистої безпеки тренінгового центру ГУНП в Донецькій області Денис Кучерявих за допомогою тестування перевірив місцевих правоохоронців на знання матеріальної частини вогнепальної зброї пістолета Макарова та автомату Калашникова, заходів безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю та підстав застосування вогнепальної зброї. Також розглядали ситуативні завдання, які можуть виникнути під час несення служби та алгоритм дій в екстремальних ситуаціях.

Мирноградські поліцейські підвищують рівень своєї професійної майстерності, фото-2

Після, у спортивній залі працівники поліції на практиці відпрацювали тактику самозахисту від загрози вогнепальної зброї. А вже в тирі, під наглядом інструктора главку, працівники Мирноградського відділення поліції вдосконалювали свою майстерність у стрільбі з вогнепальної зброї, виконавши спеціальну вправу.

Правоохоронці продемонстрували гідний рівень професійної підготовки.

Покровський відділ поліції
поліція правоохоронці Мирноград майстерність
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25