
14:38, 4 січня 2019 р.
До Мирноградської міської ради завітали колядники
Сьогодні, 5-го січня до Мирноградської міської ради завітали колядники ЗОШ №9. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє мирноградський міський голова Олександр Брикалов.
"Напередодні Різдва завітали найбажаніші гості – колядники ЗОШ №9, які співали вітальні пісні-колядки. Різдво Христове – це, в першу чергу, свято добра, миру і милосердя. Щира віра в Господа - головне на цьому довгоочікуваному річному святі для всіх християн, яких би церковних чи календарних традицій вони не дотримувалися. А Христос народжується у наших душах щодня. Славімо Його! Бажаю всім нам Миру, щастя, добробуту, міцного здоров'я! Щасливих свят!", - зазначив Олександр Брикалов.

Додамо, що колядники ЗОШ №9 також завітали і до Відділу освіти Мирноградської міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:25
10 червня
Україна та ЄС окреслили умови майбутнього миру
П’ять ключових умов для миру
15:00
9 червня
08:45
9 червня
07:00
9 червня